Poukázky Cadhoc jako benefit pro členy OSZ

2. 12. 2014

Jako každým rokem, tak i letos naši členové odborové organizace obdrží jako benefit vánoční poukázky Cadhoc. Tyto dárkové poukázky se v poslední době mezi našimi členy osvědčily, protože umožňují členům odborové organizace si zakoupit dárek k vánocům dle svých představ a nahradí tak navždy dlouho poskytované vánoční kolekce.

Tyto poukázky budou členům předávány prostřednictvím známkařek na jednotlivých HS od 3. 12. 2014.

Poukázky Cadhoc obdrží každý člen, který bude mít ke dni předány poukázek vypořádány všechny finanční závazky k odborové organizaci OSZ VOKD Karviná. Tímto připomínám všem členům, že dne 15. 4. 2014 jsme na těchto stránkách upozornily členy, že když jsou dlouhodobě nemocní, tj. více než 14 dnů, jsou povinni hradit jednotný členský příspěvek (90 Kč), aby neměly pozastaveno finanční plnění ze strany odborové organizace, jak uvádí Hospodářský řád OSZ VOKD Karviná.

Členové OSZ, kteří neobdrží vánoční poukázky Cadhoc od známkařek na svých HS, si mohou vyzvednout tyto poukázky na výboru OSZ VOKD (Lešetínská) po zaplacení dlužných částek za členské příspěvky.

Sacha Václav

předseda výboru OSZ