Mítink zaměstnanců dolu Paskov

10. 7. 2013

MÍTINK ZAMĚSTNANCŮ

Na úterý 16.7.2013 se uskuteční pro všechny zaměstnance, kterým není osud dolu Paskov  a OKD lhostejný setkání se zástupci OKD, kraje, města Frýdku- Místku a odborů. Máte tak možnost sami klást otázky k dnešní situaci a dozvědět se tak, co vás zajímá.

Na setkání účast přislíbili:

- OKD: Ing. J. Ivánková finanční a personální ředitelka, Ing. L. Bayer provozní ředitel, Ing. J. Jurášek EPN. Dolu Darkov, Ing. A. Klimša vedoucí pro podnikatelský rozvoj.

- kraj:  hejtman Moravskoslezského kraje M. Novák

- město F-M: primátor Mgr. M. Pobucký, senátorka a zastupitelka Ing. E. Richtrová, ředitel úřadů práce F-M Ing. V. Patáčik

-odbory: Ing. J. Pytlík předseda SHO a J. Zavadil předseda ČM KOS

Mítink se uskuteční 16.7.2013 v 14.00 hodin ve velkém sále Dolu Paskov. Pro zájemce z Chlebovic je zajištěn výjezd z dolu o 10 minut dříve.

Tohoto mítinku se zúčastní take za naší odborovou organizaci  předseda OSZ p. Sacha