Informace z konrerence ZO OSZ VOKD Karviná

29. 9. 2015

informace z konference ZO OSZ VOKD Karviná

Dne 24. 9. 2015 se uskutečnilo v bývalém areálu důlního závodu 21 v Karviné na ulici Lešetínské konference Odborového sdružení OSZ VOKD Karviná.

Součástí této konference byl i mítink zaměstnanců dnes již společnosti VOKD Stavby. Za hospodářské vedení na konferenci vystoupil Ing. Jan Březina a informoval zaměstnance, že akcie společnosti VOKD Stavby byly insolvenčním správcem prodány společnosti Final a, s.r.o.

Za tuto společnost se na konferenci představil pan Ivan Doubrava a pan Rudolf Staškovan. Ve svém vystoupení informoval pan Doubrava zaměstnance o struktuře společnosti Final a následných podnikatelských záměrech ve společnosti VOKD Stavby.

Konference delegátů v závěru svého jednání schválila usnesení, ve kterém dále potvrzuje, že odborová organizace OSZ VOKD Karviná bude i nadále působit u společnosti VOKD Stavby a případně i jejího dalšího nástupce. Dále konference delegátů schválila uzavření pracovního poměru s předsedou odborové organizace.

Sacha Václav

předseda výboru                OSZ VOKD Karviná