Informace z jednání Podnikového odborového orgánu 3.10.2014

3. 10. 2014

Dne 3. 10. 2014 se uskutečnilo jednání Podnikového odborového orgánu se zaměstnavatelem VOKD. Mimo jiné na programu byly informace o přípravě reorganizačního plánu VOKD, a.s., záměr a výhled další činnosti VOKD  na IV. čtvrtletí 2014 a informace o činnosti dceřiné společnosti VOKD-Stavby.

Vedoucí OEI pan Saksa informoval o současné ekonomické situaci VOKD a přípravě reorganizačního plánu. Podnikový odborový orgán konstatoval na jednání, že všechny doposud sdělené informace se stále opakují.

Proto Podnikový odborový orgán požádal přítomné zástupce zaměstnavatele o svolání mimořádného jednání s generálním ředitelem VOKD panem Danešem Zátorským (a ostatními členy širšího vedení společnosti) s Podnikovým odborovým orgánem ve 42. týdnu tohoto roku. Zodpovědným za svolání tohoto jednání je Bc. Lipka Aleš.

Václav Sacha